Original Xiaomi Mijia Smart Auto Induktion Skummende Hånd Skive 0.25 s Infrarød Sensor Bakteriostatisk Sundt For Smart Home

Original Xiaomi Mijia Smart Auto Induktion Skummende Hånd Skive 0.25 s Infrarød Sensor Bakteriostatisk Sundt For Smart Home

SKU: e11840

Tilstand : Ny vare

kr122.26 kr143.83

RM20908794155835422

Størrelse:73 * 98 *190mm

Materiale:ABS

Nominel spænding:6V

Vandtæt:IPX4

Induktion distance:60-90mm

Arbejdstemperatur:5 C til 40 grader Celsius

Arbejde luftfugtighed:0% ~ 85%RH

Battey type: AA-batteri (batterier er ikke inkluderet)

Tags: raspberry pi termisk tape, samsung edge 7 case touch, raspberry pi midi-sampler, raspberry pi model amazon, raspberry pi pins diagram, samsung edge s6 back foil, samsung e500 plastic case, samsung e7 glass tempered, raspberry pi ledninger kvindelige.

  • Skala: Forsalg
  • Max hastighed: Xiaomi Hånd Skive
  • Mærke: Xiaomi
  • Kontrol-Kanaler: 2 Kanaler
  • Funktioner: Slot
  • Model-Nummer: Auto Induktion Skummende Hånd Skive
  • Staten Forsamling: Klar til at Gå,
  • Gyro: original xiaomi

763 På lager

Relaterede varer

2021 Trådløse Oplader Og Dato Med Tiden Memory-LED Elektriske Vækkeur Digitalt Termometer, Ur HD Spejl Ur Med Telefon

2021 Trådløse Oplader Og Dato Med Tiden Memory-LED Elektriske Vækkeur Digitalt Termometer, Ur HD Spejl Ur Med Telefon

Beskrivelse: Egenskaber 1. Telphone trådløse oplader (understøtter iOS, Android, Windows trådløs opladning enhed) 2. Dato 3. time (12/24 timers skift) 4. alarm (3 sæt af vækkeure) 5. termometer (Celsius og Fahrenheit) 6. strømbesparende tilstand (on / off) 7.Telefonen i sig selv har en trådløs opladning, som kan være trådløst opladet ved hjælp af dette produkt. Ofte
kr63.09

kr39.11

4-kanals trådløse dørklokke dørklokke

4-kanals trådløse dørklokke dørklokke

Detaljeret instruktion Dørklokken vedtager RF trådløs teknologi og digital kodning chipset.Det har kime og sirene to tilstande med 16 smukke lyde.Det er meget let at installere og bruge, i vid udstrækning bruges i hjemmet, butik, kontor, fabrik osv for dørklokken eller alarm. Tekniske Data Arbejde frekvens: 433.92 MHz Arbejder spænding: DC3V(AA*2) / dc 5 v(strømforsyning) Standby strøm: Arbejder

kr75.70

V8 Smart Wireless Se Smartwatch Touch Screen armbåndsur med Kamera SIM-Kort Slot Vandtæt Smart Ur

V8 Smart Wireless Se Smartwatch Touch Screen armbåndsur med Kamera SIM-Kort Slot Vandtæt Smart Ur

Funktioner: 1.Multifunktions Smart Ur: Ringe via se SIM-kort eller Bluetooth, Skridttæller, Kalorier Udregning,Stillesiddende minde, Søvn, overvågning, Besked, påmindelse (fra teksten, telefon og andre app-meddelelser), Kamera controllere, musikafspillere,Vækkeur, Anti-tabte, diktafon og så videre.Når du bruger et smart ur, denne Bluetooth ur vil gøre dit liv lettere og mere bekvemt. 2.Langtidsholdbare Batteri]: Mere kapacitet,
kr60.75

kr39.49

EPON OLT optiske transceiver PX 20+ 20++ 20+++ SFPOLT1.25G 1490/1310nm 3-7dBm SC OLT FTTH solutionmodule for

EPON OLT optiske transceiver PX 20+ 20++ 20+++ SFPOLT1.25G 1490/1310nm 3-7dBm SC OLT FTTH solutionmodule for

EPON OLT PX 20+ PX20++ PX20+++ SFP optiske transceiver modul til FTTH løsning Produkt Features: 1.25 Gb/s serielle optiske interface, der opfylder 802.3 AH specifikationer small form factor pluggable modul SFP 1490 nm DFB-senderen, 1310 nm APD foto detektor BURST-modtager 2-wire-interface til styring specifikationer i overensstemmelse med SFF 8472 digital diagnostisk overvågning interface til optiske transceivere, der Opererer tilfælde temperatur:
kr179.16

kr137.97

Xiaomi F. Mate Håndlavet Læder Casual Sko Billige Fladskærms Høj Kvalitet Letvægts Non-slip Wearable For Mænd Sko

Xiaomi F. Mate Håndlavet Læder Casual Sko Billige Fladskærms Høj Kvalitet Letvægts Non-slip Wearable For Mænd Sko

Xiaomi F. Mate Håndlavet Læder Casual Sko Billige Fladskærms Høj Kvalitet Letvægts Non-slip Wearable For Mænd Sko Det er Xiaomi Økologiske Kæde Virksomhedens Brand,Har Ikke Nogen Xiaomi Logo Eller Mi Logo På Det, Tak For Din Bedes Forståelse.Produkt-parametre Produkt navn: F. Mate multi-scene håndlavet læder casual sko Øvre materiale: koskind split ruskind (læder) Indvendig materiale: svin læder (læder) Farve: sand, grå,
kr787.56

kr574.90