Fiberoptiske FTTH værktøjskasse Med Stripping Tang Og Miller ' s Tænger Fiber Cleaver Og Optisk Power Meter 5 km Rød Laser Pointer

Fiberoptiske FTTH værktøjskasse Med Stripping Tang Og Miller ' s Tænger Fiber Cleaver Og Optisk Power Meter 5 km Rød Laser Pointer

SKU: e14080

Tilstand : Ny vare

kr245.40

Fiberoptiske FTTH værktøjskasse Med Stripping Tang Og Miller ' s Tænger Fiber Cleaver Og Optisk Power Meter 5 km Rød Laser Pointer .

Prisen er kun til reference.For mere information, kan du kontakte mig.tak.

Tags: optik power meter, newport laser power meter, fibra optica kit, fiberoptiske stripper, fiber miller, fiber visuelle fejl locator, fiber optisk splitter, aua fiber cleaver, måleren magt, lille fiber cleaver.

  • Item Længde: 5m
  • Kompatibel: Huawei
  • Model-Nummer: Fiberoptiske Værktøj
  • Stik type: Hybrid
  • Mærke: GNITESI
  • Fiber Type: Single Mode

582 På lager

Relaterede varer

[Grandway Original] Drop Kabel-2F udendørs FRP G657A2 Fiber 2x5mm 2 km Besked

[Grandway Original] Drop Kabel-2F udendørs FRP G657A2 Fiber 2x5mm 2 km Besked

Vide, før du køber Kig Efter Kvalitet Af Varer For at beskytte dine Rettigheder og Interesser, og nyd den bedste Efter-Service & Garanti Venligst køb kun fra Shanghai Grandway Telecom Tech .Co., Ltd , eller kontakt mig:vanessa(at) grandway.kom.kn-Skype: grandway.vanessa ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Grandway Udendørs Drop

kr626.44

64 core stemme kabel til ZTE udstyr 32 par linje, gælder for 9806H, F822, F820, ASTGC. FiberCore

64 core stemme kabel til ZTE udstyr 32 par linje, gælder for 9806H, F822, F820, ASTGC. FiberCore

Nedenfor er 64 kernen 32 par stemme kabel: vi har også 16 par og 24 par stemme kabel, hvis du har brug for,bedes du kontakte os. Kontakt mig venligst for at bekræfte alt det, før du betaler.Tak skal du have.

kr82.01

Gratis Forsendelse Af DHL! 10GBASE-ER Dual-10G LC 1570nm 40km ER DOM CWDM SFP+ Transceiver

Gratis Forsendelse Af DHL! 10GBASE-ER Dual-10G LC 1570nm 40km ER DOM CWDM SFP+ Transceiver

10GBASE-ER Dual LC 10G 1570nm 40km ER DDM CWDM SFP+ Transceiver 10G CWDM SFP+ transceivers are designed for 10G Ethernet per 802.3ae, and it can support data-rate from 9.95Gb/s to 11.1Gb/s.Digital diagnostics are available via I2C interface as specified in the SFP+ MSA.It's widely used with together.Features: Hot Pluggable SFP CWDM EML Transmitter Distance up to 40km Duplex LC connector Power Dissipation Dispersion tolerance 800ps/nm

kr2 056.59

Indendørs Pansrede 30Meters LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, LC/SC-Optisk Fiber Patch kabel Kabel,LC for at SC

Indendørs Pansrede 30Meters LC/PC-SC/PC,3.0 mm,Singlemode 9/125,Simplex, LC/SC-Optisk Fiber Patch kabel Kabel,LC for at SC

Pansrede Fiber Patch kabel Kabel,LC/PC-SC/PC,3.0 mm i Diameter, Singlemode 9/125, Simplex,30Meters LC til SC Optisk Jumper Metal rustning, god trækstyrke! Bemærk: Længden og stik er tilpasselig, pls velkommen til at kontakte mig for tilbud. Tekniske Specifikationer: Oplysninger om bestilling: Fiberoptiske stik : LC,ST, FC, SC, MTRJ, DIN, D4, E2000, MPO Ferrule-Interface type: APC , PC , UPC Fiber kerner:

kr252.28

Området Forsamling Hurtigt Stik, SC/UPC -, Preset Fiber med Matchende Væske, Spænde Type

Området Forsamling Hurtigt Stik, SC/UPC -, Preset Fiber med Matchende Væske, Spænde Type

Området forsamling stik er en mest brugte passiv modstander i optisk konstruktion, som bruges til at afslutte en optisk fiber (generelt, FTTx butterfly kabel).Det har allerede været anvendt i Optical Distribution Kabinet, Optiske test instrument og Optiske transmissions netværket.Med den stigende af FTTh-konstruktion i verden, efterspørgslen på området forsamling stik kan opdeles i to typer -- Fiber direkte-i type-og Preset-fiber med matchende

kr13.88